Bursa Doktorları

Bursa Doktorları kimlerdir? Randevu Alma Yöntemleri Muayene Ücretleri Nasıl Hesaplanır? ve bütün bu sorularınızın yanıtlarını bulabilmek için , öncelikle aşağıdaki listeden, gereksiniminiz olan doktorun faaliyet alanını seçiniz. Bu linkler sizleri, talep ettiğiniz doktor data bankasına nasıl ulaşacağınız konusunda bir bilgilendirme linkine yönlendirecektir. T.C Sağlık bakanlığı hizmeti kapsamındaki bu sistemle ülkemizin bütün özel ve devlet hastanelerine kayıtlı doktor listelerine basit bir şekilde ulaşabileceksiniz. Ayrıca, eğer ki doktorsanız, aşağıdaki listenin yönlendirdiği sayfalara kendi isminizi eklemek te son derece kolaybasit. Sitemize Doktor eklemek için tıklayınız

Size En Yakın Bursa Doktorları için Uzmanlık Seçin!!
Acil Tıp Diş Hastalıkları Nükleer Tıp
Adli Tıp Diş Hekimliği Ortodonti
Ağız Diş Cerrahisi Diyetisyen Ortopedi
Ağız Diş Radyolojisi El Cerrahisi Perinatoloji
Aile Hekimliği Embriyoloji Periodontoloji
Akupunktur Endodonti Plastik Cerrahi
Alerji Hastalıkları Endokrinoloji Pratisyen
Algoloji Enfeksiyon Hast. Protetik Diş Hekimi
Anatomi Estetisyen Psikiyatri
Anestezi Fiziksel Tıp Psikoloji
Beslenme Uzmanı Fizyoloji Radyasyon Onkolojisi
Beyin ve Sinir Cerrahi Fizyoterapi Radyodiagnostik
Biyoetik Gastroenteroloji Radyoloji
Cerrahi Onkoloji Genel Cerrahi Reanimasyon
Çocuk Alerjisi Geriatri Rehabilitasyon
Çocuk Beyin Cerrahi Göğüs Cerrahisi Rekonstruktif Estet.
Çocuk Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Restoratif Diş Hekimi
Çocuk Diş Hekimliği Göz Hastalıkları Romatoloji
Çocuk Endokrinolojisi Halk Sağlığı Spor Hekimliği
Çocuk Enfeksiyonları Hematoloji Tıbbi Biyokimya
Çocuk Göğüs Hastalığı Histoloji Tıbbi Farmakoloji
Çocuk Hastalıkları İç Hastalıkları Tıbbi Genetik
Çocuk Hematolojisi İmmünoloji Tıbbi Mikrobiyoloji
Çocuk Immünolojisi Jinekoloji Tıbbi Onkoloji
Çocuk Kardiyolojisi Kadın Doğum Hast. Tıbbi Parazitoloji
Çocuk Metabolizma Hast. Kalp Damar Cerrahisi Tıbbi Patoloji
Çocuk Nefrolojisi Kardiyoloji Travmatoloji
Çocuk Nörolojisi Kulak Burun Boğaz Üreme Endokrinolojisi
Çocuk Onkolojisi Metobolizma Hast. Üroloji
Çocuk Psikiyatrisi Nefroloji Yüz Çene Cerrahisi
Çocuk Ürolojisi Neonatoloji
Dermatoloji Nöroloji

Bursa Doktorları uzmanlık alanları

Bursa Doktorları

Psikiyatri : Gerçekçi çözümler ancak doğru tanımlar üzerinden üretilebilir. Psikiyatrinin tarihçesi ve gelişme sürecinin de getirdiği özellikler nedeniyle tanı ve tedavi süreçlerinin bilimsel tıbbi süreçler üzerinden yürümesi özellikle önemlidir.

Ortopedi : Ortopedi ve Travmatoloji bölümü, kas-iskelet sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisinde, teknolojinin geniş olanaklarından yararlanarak, hastalara en uygun tedaviyi bilimsel düzeyde planlamakta ve uygulamaktadır.

Biyokimya Laboratuvarı : Bu bölümde özellikle infertilite takibinde, tiroid hormonlarının incelenmesinde, vitamin düzeyi ölçümlerinde ve kalp rahatsızlıklarının değerlendirilmesinde yer alan testler çalışılır. Bu birimde kanser ile ilgili enformasyon veren kanda tümör belirteçleri de ölçümlenir.

Check-up merkezi : Check up, yaptırmak kişinin kendine ve sağlığına özen göstermesidir. Birçok hastalıkta erken tedavi tedavi başarısını da artırmaktadır. Standart bir check up kontrolünde olması gereken testlerden birkaçı; kolesterol düzeyi, guatr testi, elektrokardiyografi.

Endokrinoloji Diyabet Hastalıkları : iç salgı bezlerinin tümörleri. Ayrıca kemik erimesi gibi metabolizma rahatsızlıkları endokrinolojinin alanına girmektedir.

Akciğer Hastalıkları : Endoskopi ünitesinde, başta akciğer kanseri olmak üzere, akciğer hastalıklarının erken teşhisine imkan veren bronkoskopi işlemi yapılır. Bu bölümde tüm akciğer rahatsızlıklarının tedavisine yönelik poliklinik hizmeti verilir. Akciğer kaynaklı nefes alma sorunlarının değerlendirilmesi amacıyla cilt alerji testleri yapılmaktadır. Uyurken solunum rahatsızlıkları aritmi gibi sonuçlar doğruabildiğinden uyku hastalıkları içinde en önemsenmesi gereken rahatsızlıklardandır. Obstruktif uyku apne sendromu en sık ratlanılanıdır.

Sitemizi takip edenlerin pratik verilere zorluk çekmeden erişebilmesi ve faydalanabilmesi düşüncesiyle çalışmalar yaptık. Bursa Doktorları bilgilerini okurken önemi vurgulanan tavsiyeleri incelemeyi atlamayın. İleride aradığınızda kolaylıkla makalelerimize gelebilmek isterseniz web sitemizi favorilerinize ekleyin.